| Přihlásit |
Bobiczi fórum
| Bobiczi pokec | | Další témata fóra | |
| Nový příspěvek |
Kiri člen 28.10.2007 17:19 |
Dobre jak byk ta expedice |
|
Kiri člen 28.10.2007 18:28 |
Tak uz tu je prvni varka fotecek od Bartuse |
|
Wozi člen 28.10.2007 20:07 |
Ano dobre jak cyp. Zasadni akce |
|
Pastell člen 28.10.2007 20:43 |
Velice podařená akcička.Dali jsme fichtlikum pěkně zabrat |
|
Bzikkk člen 28.10.2007 21:42 |
KURVA byla to velice zasadni akce,potyrali jsme jak cyp.Považuji tuto akci za vydařenou:) |
|
| Reagovat |
puskin 28.10.2007 12:28 |
Hokej byl good... |
|
Kiri člen 28.10.2007 18:10 |
jsme moc radi |
|
| Reagovat |
Odjezd na Expedici 27.10.2007 12:32 |
Tak co takhle dat si sraz jako obvykle u Hada řekněme v 10:30 |
|
Wozi člen 27.10.2007 21:21 |
Idealni uz jsem se tak domluvil i s pastellem. Kdo to psal??? |
|
| Reagovat |
NOKIA FREESTYLE MOTOCROSS 25.10.2007 23:18 |
Kluci tak mě napadlo,ze by jsme meli zajit na ten Motocross kdo chce tak mi hodte penizky do 1.11 a ja to zajedu koupit at sedime vedle sebe.Jinak je to 24.11. a listek stoji 290 Kč |
|
Pastell člen 25.10.2007 23:19 |
jo psal jsem to já |
|
Zimi člen 26.10.2007 10:50 |
si pis ze idu bude to good akce |
|
| Reagovat |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| popisek, který bude vidět v textu | ||
| url adresa odkazu | ||

Diky Barte, bylo to fakt rychle



a kasy ti nekdy hodim pasteli












